Doprava zdarma od 1 500 Kč.

Jednotlivé třídy kvality

Nový (Třída: Nové)
Zařízení jsou nové, nikdy nepoužité, jsou ještě v oficiální roční Apple záruce. Jedná se o zboží v kompletním balení, krabičkou a originálním příslušenství, nebo tzv. “Swap” zboží z reklamací či vrácené zboží v rámci 14 dní, nepoužité.
- Zkrácená záruční doba podle §90 o DPH.
 
Rozbalený (Třída: Rozbalené)
Zařízení byly pouze rozbalené z původního balení, nebyly nikdy používané a mají 100% kapacitu baterie. Balení ma prvky originálního baleni přímo od Apple. Původní balení.
 
A+ (Třída: Použité telefony A+)
Zařízení jsou jako nové. Zařízení nemá žádně známky používaní. Zařízení je v perfektním technickém stavu.
 
A (Třída: Použité telefony A)
Zařízení třídy A jsou zařízení zánovní s minimálními známkami použití. Zařízení nesou minimální známky používání které nejsou na první pohled znatelné. Jedná se o jemné vlásečnicové škrábance. Zařízení je v perfektním technickém stavu.
 
A- (Třída: Použité telefony A-)
Zařízení třídy A- jsou mezi třídou A a třídou B a nesou známky lehkého použítí. Zařízení Maji více lehkých nedostatku. Zařízení je v perfektním technickém stavu.
 
B (Třída: Použité telefony B)
Zařízení třídy B jsou telefony nesoucí známky běžného používání. Jsou v dobrém stavu. Mají větší množství jemných nedostatků ale také výraznějších nedostatků, které jsou vidět na první pohled. Zařízení jsou plně funkční, nemají prasklý displej, prasklou čočku foťáku či jiné závažné poškození. Tato třída je nejlepší poměr mezi cenou a stavem zařízení. 
 
C (Třída: Použité telefony C)
Zařízení třídy C jsou nejlevnější telefony, opotřebené s výraznými známkami použití. Zařízení mohou mít výrazné kosmetické nedostatky škrábance, odřeniny, atd. Zařízení jsou ovšem plně funkční, bez prasklého displeje, či sklíčka fotoaparátu. Třída C a její kvalita u které se také jedná POUZE O KOSMETICKÉ NEDOSTATKY. Žádné praskliny, neoriginální displeje a další poškození.