Doprava a platba !

Jednotlivé třídy kvality

Nový (Třída: Nové)
Zařízení jsou nové, nikdy nepoužité, jsou ještě v oficiální roční Apple záruce. Jedná se o zboží v kompletním balení, krabičkou a originálním příslušenství.
- Zkrácená záruční doba podle §90 o DPH.
 
Zánovní (Třída: Zánovní)
Jedná se o prakticky nový telefon, muže být i v tovární folii. Telefon mohl být aktivovaný pro ověření původu. Nenese žádné zámky používání.
 
Rozbalený (Třída: Rozbalené)
Zařízení rozbalené z původního balení, zařízení bylo používáno minimálně či vůbec a mají 100% kapacitu baterie. Často bývá součásti balení i originální krabička a původní příslušenství.
 
Předváděcí (Třída: Předváděcí)
Telefon byl vystavený jako předváděcí kus, nenese žádné známky používání.
 
Jako nový (Třída: Použité telefony A+)
Zařízení jsou jako nové a jedno se o použité zařízení v perfektním stavu. Zařízení nemá žádně známky používaní. Zařízení je v perfektním technickém stavu.
 
Výborný (Třída: Použité telefony A)
Zařízení třídy A jsou zařízení zánovní s minimálními známkami použití a s nepatrnými nedostatky. Zařízení nesou minimální známky používání, které nejsou na první pohled znatelné. Jedná se o jemné vlásečnicové škrábance. Zařízení je v perfektním technickém stavu.
 
Velmi dobrý (Třída: Použité telefony A-)
Zařízení třídy A- jsou mezi třídou A a třídou B a nesou známky lehkého použítí. Zařízení Maji více lehkých nedostatku u kterých se objeví jeden až dva výraznější šrámy. Zařízení je v perfektním technickém stavu.
 
Uspokojivý (Třída: Použité telefony B)
Zařízení třídy B jsou telefony nesoucí známky běžného používání. Jsou v dobrém stavu. Mají větší množství jemných nedostatků ale také výraznějších nedostatků, které jsou vidět na první pohled. Zařízení jsou plně funkční, nemají prasklý displej, prasklou čočku foťáku či jiné závažné poškození. Tato třída je nejlepší poměr mezi cenou a stavem zařízení. 
 
C (Třída: Použité telefony C)
Zařízení třídy C jsou nejlevnější telefony, opotřebené s výraznými známkami použití. Zařízení mohou mít výrazné kosmetické nedostatky škrábance, odřeniny, atd. Zařízení jsou ovšem plně funkční, bez prasklého displeje, či sklíčka fotoaparátu. Třída C a její kvalita u které se také jedná POUZE O KOSMETICKÉ NEDOSTATKY. Žádné praskliny, neoriginální displeje a další poškození.
×