Doprava a platba !

Jak správně rozpoznat AirPods či nabíjecí pouzdro.

Jak správně rozpoznat AirPods či nabíjecí pouzdro.


Pokud vám chybí sluchátko Apple AirPods nebo nabíjecí pouzdro. Můžete si jej u nás bez problému pořídit.

Jak správně rozeznat AirPods Často se nám stává že si lidé zamění první a druhou generaci. Jde to velice lehce jelikož jsou od takřka nerozeznatelné. Připravili jsme si pro vás pár jednoduchých rad, jak správně rozeznat 1. a 2. generaci Apple AirPods či nabíjecí pouzdro.

Rozpoznání AirPods.

1) První specifikaci budete mít na asi účtence, takže doporučuji se kouknout nejdříve na ni a správně určit generaci vašeho sluchátka či nabíjecího pouzdra.

2) Podle čísla modelu v nastavení (Otevřete si Nastavení > Bluetooth. Můžete taky přejít do Nastavení > [vaše AirPods]. V seznamu najděte svoje AirPody (pro příklad „Monika – AirPody“). Poté klikněte vedle AirPodů na tlačítko další informace pro obrazení čísla modelu.)

3) Podle čísla modelu na sluchátkách (Pokud se vám v nastavení nedaří číslo modelu dohledat, vyhdejte jedno ze sluchátek z krabičky. Číslo modelu je v prvním řádku textu, vytištěné na spodní straně AirPodů. Dá se také dohledat podle sériového čísla sluchátka)

 

Modelová řady:

AirPods (1. generace) Číslo modelu: A1523, A1722 Rok uvedení: 2017

AirPods (2. generace) Číslo modelu: A2032, A2031 Rok uvedení: 2019

AirPods Pro Číslo modelu: A2084, A2083 Rok uvedení: 2019

AirPods Max Číslo modelu: A2096 Rok uvedení: 2020

AirPods (3. generace) Číslo modelu: A2565, A2564 Rok uvedení: 2021

AirPods Pro (2. generace) Číslo modelu: A2931, A2699, A2698 Rok uvedení: 2022

 

Sériové číslo (Ověření sériového čísla): - https://checkcoverage.apple.com/cz/cs/

 

Nápomocná nám může být i nabíjecí krabička.

Pomoci umístění stavové kontrolky a dalších detailu, zjistíte Jake mate nabíjecí pouzdro na Airpody.

 

 
Nabíjecí pouzdro s konektorem Lightning
- Číslo modelu: A1602
- Rok uvedení: 2017
- Kompatibilní s AirPods (2. generace) i AirPods (1. generace)
 
Ve spodní straně pouzdra se nachází Lightning konektor pro nabíjení kabelem. Stavová kontrolka se nachází uvnitř pouzdra a sériové číslo je uvedené na spodní straně víka.
 
 
Bezdrátové nabíjecí pouzdro
- Číslo modelu: A1938
- Rok uvedení: 2019
- Kompatibilní s AirPods (2. generace) i AirPods (1. generace)
 
Bezdrátové nabíjecí pouzdro je kompatibilní se standardem Qi. Ve spodní straně pouzdra se nachází Lightning konektor pro nabíjení kabelem. Stavová kontrolka se nachází v přední straně pouzdra a sériové číslo je uvedené na spodní straně víka.
 
Nabíjecí pouzdro na AirPody Pro
- Číslo modelu: A2190
- Rok uvedení: 2019
- Funguje s AirPody Pro
 
Nabíjecí pouzdro na AirPody Pro funguje s bezdrátovými nabíječkami s certifikací Qi. Ve spodní straně pouzdra se nachází Lightning konektor pro nabíjení kabelem. Stavová kontrolka se nachází v přední straně pouzdra a sériové číslo je uvedené na spodní straně víka. Poslední čtyři číslice sériového čísla jsou buď 0C6L, nebo LKKT.
 
 
Nabíjecí pouzdro MagSafe pro AirPody Pro
- Číslo modelu: A2190
- Rok uvedení: 2021
 
Nabíjecí pouzdro MagSafe pro AirPody Pro je kompatibilní s bezdrátovými nabíječkami s certifikací Qi a lze ho magneticky zarovnat s nabíječkami kompatibilními s MagSafe. Ve spodní straně pouzdra se nachází Lightning konektor pro nabíjení kabelem. Stavová kontrolka se nachází v přední straně pouzdra a sériové číslo je uvedené na spodní straně víka. Poslední čtyři číslice sériového čísla jsou buď 1059, nebo 1NRC.
 
 
Nabíjecí pouzdro MagSafe pro AirPody (3. generace)
- Číslo modelu: A2566
- Rok uvedení: 2021
 
Nabíjecí pouzdro MagSafe pro AirPody (3. generace) je kompatibilní s bezdrátovými nabíječkami s certifikací Qi a lze ho magneticky zarovnat s nabíječkami kompatibilními s MagSafe. Ve spodní straně pouzdra se nachází Lightning konektor pro nabíjení kabelem. Stavová kontrolka se nachází v přední straně pouzdra a sériové číslo je uvedené na spodní straně víka.
 
 
Nabíjecí pouzdro Lightning pro AirPods (3. generace)
- Číslo modelu: A2897
- Rok uvedení: 2022
 
Ve spodní straně pouzdra se nachází Lightning konektor pro nabíjení kabelem. Stavová kontrolka se nachází v přední straně pouzdra a sériové číslo je uvedené na spodní straně víka.
 
 
Nabíjecí pouzdro MagSafe pro AirPods Pro (2. generace)
- Číslo modelu: A2700
- Rok uvedení: 2022
 
Nabíjecí pouzdro MagSafe pro AirPods Pro (2. generace) je kompatibilní s bezdrátovými nabíječkami s certifikací Qi a dá se magneticky zarovnat s nabíječkami kompatibilními s MagSafe. Ve spodní straně pouzdra se nachází Lightning konektor pro nabíjení kabelem. Má taky externí reproduktor na spodní straně pouzdra k oznámení nabíjení a stavu baterie a šňůrku na boku. Stavová kontrolka se nachází v přední straně pouzdra a sériové číslo je uvedené na spodní straně víka.

 
 

Upozornění:
- V případě že si nevíte rady se na nás neváhejte obrátit. Poradíme vám jak s výběrem zařízení, příslušenstvím či dalšími doplňky. 

Rádi vám se vším pomůžeme a poradíme !!!

 
Těšíme se !!!
 
Team 2Mac.cz
 
Nákup a reklamace se řídí dle Obchodních podmínek a Reklamačního řádu. Záruka se nevztahuje na vady způsobené neodbornou manipulací.

×