Doprava zdarma od 1 800 Kč. Budeme vše expedovat v nejbližším možném termínu. Expedice zboží od 02.01.2023

Jak správně rozpoznat AirPods či nabíjecí pouzdro.

Jak správně rozpoznat AirPods či nabíjecí pouzdro.


Pokud vám chybí sluchátko Apple AirPods nebo nabíjecí pouzdro. Můžete si jej u nás bez problému pořídit.

Jak správně rozeznat AirPods Často se nám stává že si lidé zamění první a druhou generaci. Jde to velice lehce jelikož jsou od takřka nerozeznatelné. Připravili jsme si pro vás pár jednoduchých rad, jak správně rozeznat 1. a 2. generaci Apple AirPods či nabíjecí pouzdro.

Rozpoznání AirPods.

1) První specifikaci budete mít na asi účtence, takže doporučuji se kouknout nejdříve na ni a správně určit generaci vašeho sluchátka či nabíjecího pouzdra.

2) Podle čísla modelu v nastavení (Otevřete si Nastavení > Bluetooth. Můžete taky přejít do Nastavení > [vaše AirPods]. V seznamu najděte svoje AirPody (pro příklad „Monika – AirPody“). Poté klikněte vedle AirPodů na tlačítko další informace pro obrazení čísla modelu.)

3) Podle čísla modelu na sluchátkách (Pokud se vám v nastavení nedaří číslo modelu dohledat, vyhdejte jedno ze sluchátek z krabičky. Číslo modelu je v prvním řádku textu, vytištěné na spodní straně AirPodů. Dá se také dohledat podle sériového čísla sluchátka)

 

Modelová řady:

AirPods (1. generace) Číslo modelu: A1523, A1722 Rok uvedení: 2017

AirPods (2. generace) Číslo modelu: A2032, A2031 Rok uvedení: 2019

AirPods Pro Číslo modelu: A2084, A2083 Rok uvedení: 2019

AirPods Max Číslo modelu: A2096 Rok uvedení: 2020

AirPods (3. generace) Číslo modelu: A2565, A2564 Rok uvedení: 2021

AirPods Pro (2. generace) Číslo modelu: A2931, A2699, A2698 Rok uvedení: 2022

 

Sériové číslo (Ověření sériového čísla): - https://checkcoverage.apple.com/cz/cs/

 

Nápomocná nám může být i nabíjecí krabička.

Pomoci umístění stavové kontrolky a dalších detailu, zjistíte Jake mate nabíjecí pouzdro na Airpody.

 

 
Nabíjecí pouzdro s konektorem Lightning
- Číslo modelu: A1602
- Rok uvedení: 2017
- Kompatibilní s AirPods (2. generace) i AirPods (1. generace)
 
Ve spodní straně pouzdra se nachází Lightning konektor pro nabíjení kabelem. Stavová kontrolka se nachází uvnitř pouzdra a sériové číslo je uvedené na spodní straně víka.
 
 
Bezdrátové nabíjecí pouzdro
- Číslo modelu: A1938
- Rok uvedení: 2019
- Kompatibilní s AirPods (2. generace) i AirPods (1. generace)
 
Bezdrátové nabíjecí pouzdro je kompatibilní se standardem Qi. Ve spodní straně pouzdra se nachází Lightning konektor pro nabíjení kabelem. Stavová kontrolka se nachází v přední straně pouzdra a sériové číslo je uvedené na spodní straně víka.
 
Nabíjecí pouzdro na AirPody Pro
- Číslo modelu: A2190
- Rok uvedení: 2019
- Funguje s AirPody Pro
 
Nabíjecí pouzdro na AirPody Pro funguje s bezdrátovými nabíječkami s certifikací Qi. Ve spodní straně pouzdra se nachází Lightning konektor pro nabíjení kabelem. Stavová kontrolka se nachází v přední straně pouzdra a sériové číslo je uvedené na spodní straně víka. Poslední čtyři číslice sériového čísla jsou buď 0C6L, nebo LKKT.
 
 
Nabíjecí pouzdro MagSafe pro AirPody Pro
- Číslo modelu: A2190
- Rok uvedení: 2021
 
Nabíjecí pouzdro MagSafe pro AirPody Pro je kompatibilní s bezdrátovými nabíječkami s certifikací Qi a lze ho magneticky zarovnat s nabíječkami kompatibilními s MagSafe. Ve spodní straně pouzdra se nachází Lightning konektor pro nabíjení kabelem. Stavová kontrolka se nachází v přední straně pouzdra a sériové číslo je uvedené na spodní straně víka. Poslední čtyři číslice sériového čísla jsou buď 1059, nebo 1NRC.
 
 
Nabíjecí pouzdro MagSafe pro AirPody (3. generace)
- Číslo modelu: A2566
- Rok uvedení: 2021
 
Nabíjecí pouzdro MagSafe pro AirPody (3. generace) je kompatibilní s bezdrátovými nabíječkami s certifikací Qi a lze ho magneticky zarovnat s nabíječkami kompatibilními s MagSafe. Ve spodní straně pouzdra se nachází Lightning konektor pro nabíjení kabelem. Stavová kontrolka se nachází v přední straně pouzdra a sériové číslo je uvedené na spodní straně víka.
 
 
Nabíjecí pouzdro Lightning pro AirPods (3. generace)
- Číslo modelu: A2897
- Rok uvedení: 2022
 
Ve spodní straně pouzdra se nachází Lightning konektor pro nabíjení kabelem. Stavová kontrolka se nachází v přední straně pouzdra a sériové číslo je uvedené na spodní straně víka.
 
 
Nabíjecí pouzdro MagSafe pro AirPods Pro (2. generace)
- Číslo modelu: A2700
- Rok uvedení: 2022
 
Nabíjecí pouzdro MagSafe pro AirPods Pro (2. generace) je kompatibilní s bezdrátovými nabíječkami s certifikací Qi a dá se magneticky zarovnat s nabíječkami kompatibilními s MagSafe. Ve spodní straně pouzdra se nachází Lightning konektor pro nabíjení kabelem. Má taky externí reproduktor na spodní straně pouzdra k oznámení nabíjení a stavu baterie a šňůrku na boku. Stavová kontrolka se nachází v přední straně pouzdra a sériové číslo je uvedené na spodní straně víka.

 
 

Upozornění:
- V případě že si nevíte rady se na nás neváhejte obrátit. Poradíme vám jak s výběrem zařízení, příslušenstvím či dalšími doplňky. 

Rádi vám se vším pomůžeme a poradíme !!!

 
Těšíme se !!!
 
Team 2Mac.cz
 
Nákup a reklamace se řídí dle Obchodních podmínek a Reklamačního řádu. Záruka se nevztahuje na vady způsobené neodbornou manipulací.

×